FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Tak, do momentu podpisania umowy można w każdej chwili zrezygnować. Po podpisaniu umowy można zrezygnować zgodnie z warunkami umowy.

Dla jak najlepszego zadowolenia naszych klientów dobieramy odpowiednie obcej oferty, tak aby w nasza oferta w pełni zadowoliła klienta. Dlatego nie podajemy konkretnych cen.

Staramy się realizować projekty w jak najszybszym czasie niestety nie możemy podać konkretnego czasu realizacji ponieważ jest on zależny od wielkości projektu. Podczas rozmowy określamy orientacyjny czas wykonania usługi który zamieszamy w umowie. Aby poznać przewidywana czas realizacji projektu skontaktuj się z nami.

Tworzymy jedne projekt i wysyłamy go do państwa. Jeśli tylko niektóre elementy się państwu nie podobają to go modyfikujemy. A jeśli cały projekt uznacie państwo za nieodpowiadający to wtedy tworzymy nowy od podstaw projekt graficzny. Takich projektów i zmian będziemy tworzyć dla państwa aż do uszyniania satysfakcjonujących efektów.

Oczywiście. Wystarczy przesłać go w trakcie zamówienia w plikach dodatkowych i dopisać co mamy dodać.

Dzięki CMS WordPress będzie można z łatwością zarządzać treścią oraz grafika. Przesyłamy państwu instrukcje obsługi strony, oraz udostępniamy bezpłatne konsultacje.

Oczywiście, proszę złożyć zgłoszenie i w nim opisać co ma się znajdować na stronie. Odezwiemy się do państwa i uzgodnimy szczegóły.

Wszystko zależy od strony, którą klient chce przebudować. Nie każdą witrynę można przebudować i nie zawsze się to opłaca (może okazać się, że zbudowanie jej od nowa będzie tańsze). Ewentualne możliwości i koszt modyfikacji strony klienta możemy określić po zapoznaniu się z Państwa stroną.

Oczywiście możliwe jest zainstalowanie strony na serwerach innego usługodawcy. Klient decyduje o tym, czy strona będzie zainstalowana na naszych serwerach, czy na serwerach zewnętrznych.

Optymalizacja SEO czyli zmiany w kodzie strony, wyglądzie oraz w treści mające na celu sprawienie żeby storna znajdowała się jak najwyżej na konkretne frazy kluczowe.

Google ustala ranking zwracając uwagę na ilość i jakość linków przychodzących do danej podstrony, kod i treść strony. Optymalizacja SEO zajmuje się kodem i treścią strony i jej rezultaty są prawie natychmiastowe. Natomiast linki trzeba dodawać stopniowo i niestety niemożna określić po jakim czasie nastąpią rezultaty. Jest to proces ciągły, jeśli się go przerwie to nasza strona znowu spadnie.

Koszt pozycjonowania stron może znacznie się różnic w zależności od wielkości serwisu ja i konkurencyjność wybranej frazy kluczowej. Z cenami orientacyjnymi można zapoznać się Cennik